Adler 5-in-1 Curling Iron-Dryer | AD 2027 | Number of heating levels 2 | 1200 W | White/Champagne
- TootjadAdler
- Mudel: AD 2027wch
- Saadavus: 5
-
31€
Adler 5-in-1 Curling Iron-Dryer | AD 2027 | Number of heating levels 2 | 1200 W | White/Champagne
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 1.33 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Ioontöötlus | No |
| Muud funktsioonid | Nylon bristle brushes Ceramic coated attachments Hanging bracket |
| Net weight | 0.79 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 171 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 523.00 g |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Pöörlev juhe | Yes |
| Producer | Adler |
| Producer product family | 5-in-1 Curling Iron-Dryer |
| Producer product name | AD 2027 |
| Soojendustasemete arv | 2 |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| Toote värv | White/Champagne |
| Valmisoleku indikaator | No |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













