Adler Alarmclock Radio AD 1121 Black, Alarm function
| All | |
| Alarmifunktsioon | Yes |
| Bluetooth | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 220.00 mm |
| Brutokaal | 0.58 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 90.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 120.00 mm |
| Ekraan | LED display with bright/dim control 160 x 52 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Korduse funktsioon | Yes |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.469 kg |
| Paber/Papp | 111.00 g |
| Producer product family | Alarmclock Radio |
| Producer product name | AD 1121 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.111 kg |
| Toote värv | Black |
| Tuuneri tüüp | AM/FM tuner |
| WEEE maks | No |
Sildid: adler alarmclock radio ad 1121 black, alarm function, ad 1121, adler, mikro-muusikakeskused




