Adler Bathroom Scale AD 8172b Maximum weight (capacity) 180 kg, Accuracy 100 g, Body Mass Index (BMI) measuring, Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8172b
- Saadavus: 5
-
21€
Adler Bathroom Scale AD 8172b Maximum weight (capacity) 180 kg, Accuracy 100 g, Body Mass Index (BMI) measuring, Black
| All | |
| Aku tüüp | 1.5V AAA |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 345 mm |
| Brutokaal | 1.988 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 385 mm |
| Brutolaius (mm) | 50 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | LED |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | Yes |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00664125 m |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 180 kg |
| Mälufunktsioon | No |
| Mõõteühik | kg, lb, st |
| Muud funktsioonid | Equipped with 4 high precision strain gauge sensors system Auto zero Overload indicator |
| Net weight master carton | 11.928 kg |
| Netokaal | 1.528 kg |
| Paber/Papp | 400.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 60.00 g |
| Producer product family | Bathroom Scale |
| Producer product name | AD 8172b |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.46 kg |
| Täpsus | 100 g |
| Tare weight master carton | 0.843 kg |
| TI kaal (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud akude arv | 4 |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler bathroom scale ad 8172b maximum weight capacity 180 kg, accuracy 100 g, body mass index bmi measuring, black, ad 8172b, adler, kaalud




