Adler Coffee maker AD 4407 Drip 550 W Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross height (mm) | 270 mm |
| Gross height master carton | 295 mm |
| Gross weight | 1.454 kg |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Gross width master carton | 460 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kohvi masinasse panemine | Ground coffee |
| Kohvimasina tüüp | Drip |
| Kontrolli tüüp | On the external panel there are buttons with control lamps that allow you to quickly turn on the machine. |
| Materjal | Stainless steel, glass |
| Muud funktsioonid | This coffee maker is desighned to use paper filters in the nr. 2 size. Removable permanent filter that can be removed from the appliance and cleaned quickly and easily. A keep-warm plate allows to keep stable temperature of the glass jug. |
| Net weight | 1.364 kg |
| Net weight master carton | 8.724 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 150 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Coffee maker |
| Producer product name | AD 4407 |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Tare weight master carton | 1.153 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 0.7 L |
| Võimsus | 550 W |
| Volume (m3) | 0.009801 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler coffee maker ad 4407 drip 550 w black, ad 4407, adler, kohvimasinad ja kohvi




