Adler Electric Grill XL AD 3051 Table, 2800 W, Black/Stainless steel
- TootjadAdler
- Mudel: AD 3051
- Saadavus: 5
-
49€
Adler Electric Grill XL AD 3051 Table, 2800 W, Black/Stainless steel
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 375 mm |
| Brutokaal | 3.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 360 mm |
| Brutolaius (mm) | 165 mm |
| Eemaldatav plaat | No |
| Eemaldatav tilkumisalus | Yes |
| Eritunnused | Adjustable plate inclination Temperature control Spatula included Control lamps |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 505 mm |
| Gross height master carton | 390 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Kogus pakendis | 3 pc(s) |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht (m3) | 0.022275 m |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight master carton | 10.8 kg |
| Netokaal | 3.176 kg |
| Paber/Papp | 424 g |
| Producer product family | Electric Grill XL |
| Producer product name | AD 3051 |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.424 kg |
| Tare weight master carton | 1.306 kg |
| Temperatuur | 180 C |
| Toiduvalmistamise ala | 1392 cm |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Topelt grillimine allapööratud kaanega | Yes |
| Tüüp | Table |
| Võimsus | 2800 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler electric grill xl ad 3051 table, 2800 w, blackstainless steel, ad 3051, adler, grillid













