Adler Electric Oven | AD 6024 | 22 L | 1300 W | Black
| All | |
| Ahju suurus | 22 L |
| Ahju tüüp | Electric |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 8.30 kg |
| Gross width (mm) | 492.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Küpsetusplaat | Yes |
| Net weight | 7.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 950 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Electric Oven |
| Producer product name | AD 6024 |
| Rotisserie | No |
| Taimer | 0-60 min |
| Tare weight (kg) | 1.05 kg |
| Temperatuur | 0-230 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler electric oven ad 6024 22 l 1300 w black, ad 6024, adler, miniahjud










