Adler Electric oven | AD 6029 | 14 L | 1200 W | Black
| All | |
| Ahju suurus | 14 L |
| Ahju tüüp | Electric |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | 3 baking modes: Top heater, Bottom heater, Top and bottom heater |
| Gross depth (mm) | 299.00 mm |
| Gross height (mm) | 374.00 mm |
| Gross weight | 6.63 kg |
| Gross width (mm) | 445.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Net weight | 5.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 985.00 g |
| Plastic (No PET) | 195.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Electric oven |
| Producer product name | AD 6029 |
| Rotisserie | No |
| Taimer | 0-60 min |
| Tare weight (kg) | 1.18 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Baking rack, baking tray, crumb tray |
| Temperatuur | 100-230 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler electric oven ad 6029 14 l 1200 w black, ad 6029, adler, miniahjud












