Adler | Electric Salt and pepper grinder | AD 4449w | Housing material ABS plastic | 7 W | Lithium | Matte White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4449 white
- Saadavus: 2
-
27€
Adler | Electric Salt and pepper grinder | AD 4449w | Housing material ABS plastic | 7 W | Lithium | Matte White
| All | |
| Aku tüüp | Lithium |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross depth master carton | 495 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Gross width master carton | 395 mm |
| Jämejahvatus | Yes |
| Korpuse materjal | ABS plastic |
| Muud funktsioonid | Mills with ceramic querns Charging light Auto power off after: 3 minutes Fully charged for 120 minutes of continuous use Charging time: 2.5 hours Cable charging: USB-C-USB-A Grinder capacity: 150ml Included: base, 3 replaceable grinders, tray, USB chargin |
| Net weight | 0.66 kg |
| Net weight master carton | 8.724 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 387 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 243.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Electric Salt and pepper grinder |
| Producer product name | AD 4449w |
| Reguleeritav teralisus | Yes |
| Sisuaken | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Tare weight master carton | 0.665 kg |
| Toote värv | Matte White |
| Tüüp | Grinder |
| Võimsus | 7 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler electric salt and pepper grinder ad 4449w housing material abs plastic 7 w lithium matte white, ad 4449 white, adler, kohviveskid











