Adler Electric Shaver AD 2933 Operating time (max) 180 min, Lithium Ion, Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 2933
- Saadavus: 2
-
23€
Adler Electric Shaver AD 2933 Operating time (max) 180 min, Lithium Ion, Black
| All | |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion |
| Bruto Sügavus (mm) | 165.00 mm |
| Brutokaal | 0.50 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 75.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 235.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross height master carton | 255 mm |
| Gross width master carton | 395 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kaasas ninakarvade trimmer | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Laadimisaeg | 2 h |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Märg ja kuiv | No |
| Muud funktsioonid | 3 individually floating heads IPX7 water-resistant LCD Display Pop-up trimmer Travel lock function |
| Net weight master carton | 8.96 kg |
| Netokaal | 0.30 kg |
| Paber/Papp | 150.00 g |
| Pestav | Yes |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product family | Electric Shaver |
| Producer product name | AD 2933 |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight master carton | 0.779 kg |
| TI kaal (kg) | 0.10 kg |
| Toite tüüp | Accumulator |
| Tööaeg (max) | 180 min |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Cordless and Cord |
| Type of battery | Accumulator |
| Veekindel | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler electric shaver ad 2933 operating time max 180 min, lithium ion, black, ad 2933, adler, pardlid






