Adler Free standing table hob AD 6503 Number of burners/cooking zones 1, White, Electric stove, Electric
- TootjadAdler
- Mudel: AD 6503
- Saadavus: 5
-
20€
Adler Free standing table hob AD 6503 Number of burners/cooking zones 1, White, Electric stove, Electric
| All | |
| Brutokaal | 2.84 kg |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Thermostat temperature control Smooth temperature adjustment. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kaal | 3 kg kg |
| Laius | 30 cm |
| Mõõdud (l x s x k) | 180 mm heating plate diameter mm |
| Netokaal | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Electric |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 1 |
| Producer product family | Free standing table hob |
| Producer product name | AD 6503 |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 0.64 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Electric stove |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler free standing table hob ad 6503 number of burnerscooking zones 1, white, electric stove, electric, ad 6503, adler, lauapliidid

