Adler Kettle AD 1216 Standard, Stainless steel, Stainless steel, 2000 W, 360 rotational base, 1.7 L
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1216
- Saadavus: 5
-
17€
Adler Kettle AD 1216 Standard, Stainless steel, Stainless steel, 2000 W, 360° rotational base, 1.7 L
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 223 mm |
| Brutokaal | 1.282 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 243 mm |
| Brutolaius (mm) | 160 mm |
| Filtreerimine | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kaal | 1050 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kuivaltkeemise kaitse | Yes |
| Maht | 1.7 L |
| Maht (m3) | 0.00867024 m |
| Materjal | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | Concealed heating elementBig, bright water level indicatorFilterAutomatic switch offBoil-dry protectionCompact baseplate with cord storageINOX bodyPlastic insideIlluminationRotary base 360 degreeModern, ergonomic designAnti-calc filter |
| Netokaal | 1.032 kg |
| Paber/Papp | 250.00 g |
| Pakendi kaal | 1.2 g |
| Pakendi kõrgus | 24.5 cm |
| Pakendi laius | 23 cm |
| Pakendi sügavus | 15.5 cm |
| Palette Qty | 100 pc(s) |
| Päritoluriik | China |
| Peidetud kütteelement | Yes |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1216 |
| Reguleeritav termostaat | No |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.25 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Standard |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2000 W |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler kettle ad 1216 standard, stainless steel, 2000 w, 360 rotational base, 17 l, ad 1216, adler, veekeetjad





