Adler Kettle AD 1273 Standard 1200 W 1 L Stainless steel 360 rotational base Stainless steel
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1273
- Saadavus: 5
-
17€
Adler Kettle AD 1273 Standard 1200 W 1 L Stainless steel 360° rotational base Stainless steel
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Brutokaal | 0.77 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Maht | 1 L |
| Materjal | Stainless steel |
| Netokaal | 0.74 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 154 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1273 |
| Taara kaal (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Standard |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: adler kettle ad 1273 standard 1200 w 1 l stainless steel 360 rotational base stainless steel, ad 1273, adler, veekeetjad



