Adler Kettle AD 1283C Electric, 900 W, 1 L, Glass/Stainless steel, 360 rotational base, Cream
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1283C
- Saadavus: 5
-
20€
Adler Kettle AD 1283C Electric, 900 W, 1 L, Glass/Stainless steel, 360° rotational base, Cream
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 205 mm |
| Brutokaal | 1.05 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 200 mm |
| Brutolaius (mm) | 175 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross height master carton | 420 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Juhtme pikkus | 0.67 m |
| Kogus pakendis | 8 pc(s) |
| Maht | 1 L |
| Maht (m3) | 0.007175 m |
| Materjal | Glass/Stainless steel |
| Muud funktsioonid | Automatic protection against boiled without water LED illumination during boiling |
| Net weight master carton | 8.4 kg |
| Netokaal | 0.75 kg |
| Paber/Papp | 250.00 g |
| Palette Qty | 208 pc(s) |
| PET | 50.00 g |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1283C |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 1.121 kg |
| Toote värv | Cream |
| Tüüp | Electric |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 900 W |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler kettle ad 1283c electric, 900 w, 1 l, glassstainless steel, 360 rotational base, cream, ad 1283c, adler, veekeetjad




