Adler Kettle AD 1371g Electric, 850 W, 0.8 L, Stainless steel/Polypropylene, 360 rotational base, White/Grey
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1371g
- Saadavus: 5
-
15€
Adler Kettle AD 1371g Electric, 850 W, 0.8 L, Stainless steel/Polypropylene, 360° rotational base, White/Grey
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 173.00 mm |
| Brutokaal | 0.81 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 145.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 180.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht | 0.8 L |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Materjal | Stainless steel/Polypropylene |
| mustmetallid | 7.00 g |
| Muud funktsioonid | Calcium deposit filter Double-sided water level indicator equally convenient for right- and left-handed users Protection against boiling without water |
| Netokaal | 0.61 kg |
| Paber/Papp | 189.00 g |
| PET | 8.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1371g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | White/Grey |
| Tüüp | Electric |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 850 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler kettle ad 1371g electric, 850 w, 08 l, stainless steelpolypropylene, 360 rotational base, whitegrey, ad 1371g, adler, veekeetjad

