Adler Knife sharpener AD 4489 Manual Black/Stainless steel 2
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4489
- Saadavus: 4
-
12€
Adler Knife sharpener AD 4489 Manual Black/Stainless steel 2
| All | |
| Brutokaal | 0.329 kg |
| Embeeded battery | No |
| Etappide arv | 2 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 75 mm |
| Gross height (mm) | 223 mm |
| Gross width (mm) | 73 mm |
| Libisemiskindlad kummist jalad | Yes |
| Muud funktsioonid | 2 phase knife sharpener. Fine - Ceramic sharpener For finishing. Coarse - Carbide sharpener For initial sharpening |
| Netokaal | 0.189 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 708 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Producer product family | Knife sharpener |
| Producer product name | AD 4489 |
| Taara kaal (kg) | 0.14 kg |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Tüüp | Manual |
| Volume (m3) | 0.001220925 m |
| WEEE maks | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: adler knife sharpener ad 4489 manual blackstainless steel 2, ad 4489, adler, noateritajad




