Adler | Mechanical Bathroom Scale | AD 8180 | Maximum weight (capacity) 136 kg | Accuracy 1000 g | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8180
- Saadavus: 3
-
19€
Adler | Mechanical Bathroom Scale | AD 8180 | Maximum weight (capacity) 136 kg | Accuracy 1000 g | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 67.00 mm |
| Gross depth master carton | 580 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross height master carton | 193 mm |
| Gross weight | 2.84 kg |
| Gross width (mm) | 377.00 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Keha rasvaprotsendi analüüs | No |
| Keha veeprotsent | No |
| Kehamassiindeks | No |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | No |
| Kergestiloetav ekraan | Yes |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 136 kg |
| Mälufunktsioon | No |
| Mõõteühik | kg |
| Muud funktsioonid | Big dial window, diameter: 15cm Calibration knob Solid metal casing Non-slip mat Size: 31cm x 35cm x 6.5cm |
| Net weight | 2.50 kg |
| Net weight master carton | 9.612 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 221 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 289.00 g |
| PET | 90 g |
| Plastic (No PET) | 51 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Mechanical Bathroom Scale |
| Producer product name | AD 8180 |
| Täpsus | 1000 g |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Tare weight master carton | 0.571 kg |
| TI weight (kg) | 0.003 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: adler mechanical bathroom scale ad 8180 maximum weight capacity 136 kg accuracy 1000 g white, ad 8180, adler, kaalud





