Adler Mixer AD 4212 Hand Mixer 300 W Number of speeds 5 Turbo mode White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4212
- Saadavus: 5
-
20€
Adler Mixer AD 4212 Hand Mixer 300 W Number of speeds 5 Turbo mode White
| All | |
| Brutokaal | 1.28 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross height master carton | 325 mm |
| Gross width (mm) | 132 mm |
| Gross width master carton | 280 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Kiiruste arv | 5 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Net weight master carton | 10.24 kg |
| Netokaal | 1.205 kg |
| Packing quantity | 8 pc(s) |
| Palette Qty | 344 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 75.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Producer product family | Mixer |
| Producer product name | AD 4212 |
| Segisti varda materjal | Stainless steel |
| Taara kaal (kg) | 0.075 kg |
| Tare weight master carton | 0.673 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Two beaters and two dough hooks made of stainless steel Stainless steel blending shaft attachment |
| Toote värv | White |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Mixer |
| Võimsus | 300 W |
| Volume (m3) | 0.004158 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: adler mixer ad 4212 hand mixer 300 w number of speeds 5 turbo mode white, ad 4212, adler, kasimikserid















