Adler Oven | AD 6030 | 42 L | 2000 W | Black
| All | |
| Ahju suurus | 42 L |
| Ahju tüüp | Electric |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Convection function 12 baking modes |
| Gross depth (mm) | 375.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 13.17 kg |
| Gross width (mm) | 636.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Net weight | 11.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1945.00 g |
| Plastic (No PET) | 209.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | AD 6030 |
| Rotisserie | Yes |
| Taimer | 60 min |
| Tare weight (kg) | 2.15 kg |
| Temperatuur | 100-230 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler oven ad 6030 42 l 2000 w black, ad 6030, adler, miniahjud

















