Adler Portable cooler | AD 8092 | 40 L | 230 V
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 390 mm |
| Gross height (mm) | 430 mm |
| Gross weight | 10.90 kg |
| Gross width (mm) | 543 mm |
| Maht | 40 L |
| Muud funktsioonid | Dual Functionality: Cooling: Maintains a temperature 16-20 C lower than the surrounding environment, Warming: Maintains a temperature 16-20 C higher than the surrounding environment. |
| Net weight | 7.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2934.00 g |
| Plastic (No PET) | 66.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Portable cooler |
| Producer product name | AD 8092 |
| Sisendpinge | 230 V |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 40-65 W |
| Volume (m3) | 0.0910611 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











