Adler Sandwich Maker AD 3055 200 W, Number of plates 4, Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 3055
- Saadavus: 5
-
25€
Adler Sandwich Maker AD 3055 200 W, Number of plates 4, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 285 mm |
| Brutokaal | 2.467 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 370 mm |
| Brutolaius (mm) | 125 mm |
| Eemaldatav plaat | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 530 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Keraamiline kattepind | No |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Korpuse materjal | Triangle Sandwich Maker |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Maht (m3) | 0.01318125 m |
| Märgutuli | Yes |
| Metal | 5.00 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 320 x 250 x 95 mm |
| Muud funktsioonid | Sandwich maker for 4 sandwiches |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight master carton | 9.868 kg |
| Netokaal | 2.433 kg |
| Paber/Papp | 34.00 g |
| PET | 22.00 g |
| Plaatide arv | 4 |
| Plastik (ilma PET-ita) | 115.00 g |
| Producer product family | Sandwich Maker |
| Producer product name | AD 3055 |
| Saia kuju | Triangle |
| Sisse/välja lüliti | No |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.03 kg |
| Tare other | 12.00 g |
| Tare weight master carton | 1.117 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Triangle Sandwich Maker |
| Vahvlite valmistamine | Yes |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Võimsus | 200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 17.00 g |
Sildid: adler sandwich maker ad 3055 200 w, number of plates 4, black, ad 3055, adler, voileivavalmistajad







