Adler Sandwich Maker | AD 3076 | 1000 W | Number of plates 1 | Black/Silver
- TootjadAdler
- Mudel: AD 3076
- Saadavus: 5
-
20€
Adler Sandwich Maker | AD 3076 | 1000 W | Number of plates 1 | Black/Silver
| All | |
| Eemaldatav plaat | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 255.00 mm |
| Gross weight | 1.38 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | Upright storage Cool touch handle |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 1.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 261 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 216.00 g |
| Plaatide arv | 1 |
| Plastic (No PET) | 54.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Sandwich Maker |
| Producer product name | AD 3076 |
| Saia kuju | Triangle |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Toote värv | Black/Silver |
| Tüüp | Sandwich maker |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler sandwich maker ad 3076 1000 w number of plates 1 blacksilver, ad 3076, adler, voileivavalmistajad





