Adler | Waffle maker | AD 3036 | 1500 W | Number of pastry 4 | Belgium | Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 3036
- Saadavus: 3
-
34€
Adler | Waffle maker | AD 3036 | 1500 W | Number of pastry 4 | Belgium | Black
| All | |
| Eemaldatav plaat | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 346 mm |
| Gross weight | 3.2 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lukuga käepide | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | Stand upright compact storage and space saving |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 2.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 104 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Waffle maker |
| Producer product name | AD 3036 |
| Saia kuju | Belgium |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Waffle Maker |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Võileibade arv | 4 |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.016608 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler waffle maker ad 3036 1500 w number of pastry 4 belgium black, ad 3036, adler, vahvlikupsetajad







