Adler Waffle maker AD 3038 1500 W, Number of pastry 1, Ice Cone, White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 3038
- Saadavus: 5
-
21€
Adler Waffle maker AD 3038 1500 W, Number of pastry 1, Ice Cone, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 265 mm |
| Brutokaal | 1.873 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 300 mm |
| Brutolaius (mm) | 125 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lukuga käepide | Yes |
| Maht (m3) | 0.0099375 m |
| Muud funktsioonid | Large heating plates - diameter 18cm |
| Netokaal | 1.573 kg |
| Paber/Papp | 300.00 g |
| Palette Qty | 87 pc(s) |
| Producer product family | Waffle maker |
| Producer product name | AD 3038 |
| Saia kuju | Ice Cone |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.3 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Forming cone |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Ice Cone Maker |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Võileibade arv | 1 |
| Võimsus | 1500 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler waffle maker ad 3038 1500 w, number of pastry 1, ice cone, white, ad 3038, adler, vahvlikupsetajad


