Adler AD 4625b Hand Blender, 1500 W, Number of speeds 5, Turbo mode, Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4625b
- Saadavus: 5
-
27€
Adler AD 4625b Hand Blender, 1500 W, Number of speeds 5, Turbo mode, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 130 mm |
| Brutokaal | 0.933 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 222 mm |
| Brutolaius (mm) | 70 mm |
| Eemaldatav võll | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Kiiruste arv | 5 |
| Kogus pakendis | 12 pc(s) |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht (m3) | 0.0020202 m |
| Muud funktsioonid | Speed regulation backlight. |
| Muudetav kiirus | Yes |
| Net weight master carton | 11.196 kg |
| Netokaal | 0.763 kg |
| Paber/Papp | 170.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 3.00 g |
| Producer product family | Hand blender |
| Producer product name | AD 4625b |
| Segisti varda materjal | Stainless steel |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.17 kg |
| Tare weight master carton | 0.481 kg |
| Toote värv | Black |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Blender |
| Võimsus | 1500 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler ad 4625b hand blender, 1500 w, number of speeds 5, turbo mode, black, ad 4625b, adler, kasimikserid






