SALE OUT. | INDESIT Oven | IO K58HS B | 71 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Height 59.5 cm | Width 59.5 cm | Black | NOT
- TootjadINDESIT
- Mudel: IO K58HS BSO
- Saadavus: 1
-
246€
SALE OUT. | INDESIT Oven | IO K58HS B | 71 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Height 59.5 cm | Width 59.5 cm | Black | NOT ORIGINAL PACKAGING, REFURBISHED
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 71 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Gross depth (mm) | 590.00 mm |
| Gross height (mm) | 620.00 mm |
| Gross weight | 30.10 kg |
| Gross width (mm) | 620.00 mm |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Laius | 59.5 cm |
| Net weight | 27.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2300.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | IO K58HS B |
| Puhastamise tüüp | Hydrolytic |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | NOT ORIGINAL PACKAGING, REFURBISHED |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Sisetuli | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sügavus | 55.1 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.23 m |
| Vool | 13 A |
| Warranty | 21 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



