Simfer Oven 8004AERSP 62 L, 4 (0+3) Function, Easy to Clean, Mechanical control, Height 60 cm, Width 60 cm, Black
- TootjadSimfer
- Mudel: 8004AERSP
- Saadavus: 5
-
201€
Simfer Oven 8004AERSP 62 L, 4 (0+3) Function, Easy to Clean, Mechanical control, Height 60 cm, Width 60 cm, Black
| All | |
| Ahju tüüp | 4 (0+3) Function |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 62 L |
| aliuminum | 114.00 g |
| Bruto Sügavus (mm) | 565 mm |
| Brutokaal | 30.7 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 509 mm |
| Brutolaius (mm) | 595 mm |
| Ekraan | Yes |
| Energiatõhususe klass | A |
| Garantii | 24 month(s) |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Mechanical control |
| Kõrgus | 60 cm |
| Laius | 60 cm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht (m3) | 0.171113075 m |
| Netokaal | 29.1 kg |
| Paber/Papp | 1000 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 600 g |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | 8004AERSP |
| Puhastamise tüüp | Easy to Clean |
| Seadme tüüp | Built-in |
| Sisetuli | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisuaken | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.6 kg |
| Taimer | No timer |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1x Standard tray, 1x Wire grid |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Electric |
| Ukse materjal | Double Glass |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 1016.00 g |
Sildid: simfer oven 8004aersp 62 l, 4 03 function, easy to clean, mechanical control, height 60 cm, width 60 cm, black, 8004aersp, simfer, ahjud






