Whirlpool Oven | AKZ9S 8220 FB | 73 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Steam function | Convection | Height 59.5 cm | Widt
- TootjadWhirlpool
- Mudel: AKZ9S 8220 FB
- Saadavus: 1
-
502€
Whirlpool Oven | AKZ9S 8220 FB | 73 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Steam function | Convection | Height 59.5 cm | Width 59.5 cm | Black
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 73 L |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Grillimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 615.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross weight | 38.00 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Isepuhastuv | Yes |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Konvektsioon | Yes |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Laius | 59.5 cm |
| Net weight | 36.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | AKZ9S 8220 FB |
| Puhastamise tüüp | Hydrolytic |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 56.4 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.26 m |
| Vool | 16 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: whirlpool oven akz9s 8220 fb 73 l electric hydrolytic electronic steam function convection height 595 cm widt, akz9s 8220 fb, whirlpool, ahjud









