Whirlpool Oven | AKZ9S 8271 IX | 73 L | Electric | Hydrolytic/Pyrolysis | Electronic | Steam function | Height 59.5 cm | Width 5
- TootjadWhirlpool
- Mudel: AKZ9S 8271 IX
- Saadavus: 1
-
530€
Whirlpool Oven | AKZ9S 8271 IX | 73 L | Electric | Hydrolytic/Pyrolysis | Electronic | Steam function | Height 59.5 cm | Width 59.5 cm | Black
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 73 L |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Gross depth (mm) | 645.00 mm |
| Gross height (mm) | 614.00 mm |
| Gross weight | 40.00 kg |
| Gross width (mm) | 645.00 mm |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Laius | 59.5 cm |
| Net weight | 38.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | AKZ9S 8271 IX |
| Puhastamise tüüp | Hydrolytic/Pyrolysis |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 56.4 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.26 m |
| Vool | 16 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: whirlpool oven akz9s 8271 ix 73 l electric hydrolyticpyrolysis electronic steam function height 595 cm width 5, akz9s 8271 ix, whirlpool, ahjud









