Whirlpool Oven | WOI6A8FPT1SBA | 73 L | Electric | Pyrolytic/Hydrolytic | Electronic | Steam function | Height 59.7 cm | Width 5
- TootjadWhirlpool
- Mudel: WOI6A8FPT1SBA
- Saadavus: 1
-
744€
Whirlpool Oven | WOI6A8FPT1SBA | 73 L | Electric | Pyrolytic/Hydrolytic | Electronic | Steam function | Height 59.7 cm | Width 59.5 cm | Black
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 73 L |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Eritunnused | 6th Sense Technology Ready2cook 3 steam levels: 25%, 50% and 75% High Heat Pizza FlexiClean |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 640.00 mm |
| Gross weight | 39.00 kg |
| Gross width (mm) | 630.00 mm |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 59.7 cm |
| Laius | 59.5 cm |
| Net weight | 36.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2300.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | WOI6A8FPT1SBA |
| Puhastamise tüüp | Pyrolytic/Hydrolytic |
| Sügavus | 56.4 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 3450 W |
| Volume (m3) | 0.24 m |
| Vool | 16 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










