BLACK & DECKER Cordless scissors BCSS18D1-QW, 18 V, 1x2.0 Ah
- TootjadBLACK & DECKER
- Mudel: BCSS18D1-QW
- Saadavus: 4
-
81€
BLACK & DECKER Cordless scissors BCSS18D1-QW, 18 V, 1x2.0 Ah
| All | |
| Aku pinge | 18 V |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Net weight | 0.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 269.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Producer product name | Cordless scissors BCSS18D1-QW, 18 V, 1x2.0 Ah |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





