Stanley Telescopic hedge trimmer SFMCPH845B-XJ (without battery and charger)
- TootjadStanley
- Mudel: SFMCPH845B-XJ
- Saadavus: 2
-
122€
Stanley Telescopic hedge trimmer SFMCPH845B-XJ (without battery and charger)
| All | |
| Aku pinge | 18 V |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 1100.00 mm |
| Gross weight | 4.60 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 4.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 41 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 420.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Stanley |
| Producer product name | Telescopic hedge trimmer SFMCPH845B-XJ (without battery and charger) |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












