Gorilla Insulating Tape 47.7 mm x 32 m, Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 40 mm |
| Gross depth master carton | 310 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross height master carton | 170 mm |
| Gross weight | 0.723 kg |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Gross width master carton | 180 mm |
| Net weight | 0.651 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 307.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 57.6 g |
| Plastic (No PET) | 14.4 g |
| Producer | Gorilla |
| Producer product name | Insulating Tape 47.7 mm x 32 m, Black |
| Tare weight (kg) | 0.072 kg |
| Tare weight master carton | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.0001 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


