Ecovacs | GOAT Cellular Module Pro FM2213C with GPS for GOAT A Family
- TootjadEcovacs
- Mudel: FM2213C
- Saadavus: 5
-
134€
Ecovacs | GOAT Cellular Module Pro FM2213C with GPS for GOAT A Family
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 77.00 mm |
| Gross height (mm) | 47.00 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 128.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1865 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 26.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | GOAT Cellular Module Pro FM2213C with GPS for GOAT A Family |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

