AIRSEEKERS LIMITED | Tron MAX 300 AI Vision Mulching Mower, 3600m , Ai Vision + NRTK
- TootjadAIRSEEKERS LIMITED
- Mudel: Tron Plus
- Saadavus: 5
-
2 269€
AIRSEEKERS LIMITED | Tron MAX 300° AI Vision Mulching Mower, 3600m², Ai Vision + NRTK
| All | |
| Aku pinge | 25.2 V |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 830.00 mm |
| Gross height (mm) | 460.00 mm |
| Gross weight | 31.25 kg |
| Gross width (mm) | 570.00 mm |
| Lõikamislaius | 22-30 cm |
| Maksimaalne lõikamise kõrgus | 9 cm |
| Minimaalne lõikamise kõrgus | 3 cm |
| Net weight | 29.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 350.00 g |
| Producer | AIRSEEKERS LIMITED |
| Producer product name | Tron MAX 300 AI Vision Mulching Mower, 3600m , Ai Vision + NRTK |
| Soovituslik murupindala | 3600 m |
| Tare weight (kg) | 1.35 kg |
| TI weight (kg) | 1.00 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.22 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |















