Stanley Pressure Washer | 1400 W | 110 bar | 390 l/h
- TootjadStanley Pressure Washer
- Mudel: 15439
- Saadavus: 5
-
77€
Stanley Pressure Washer | 1400 W | 110 bar | 390 l/h
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 322.00 mm |
| Gross height (mm) | 458.00 mm |
| Gross weight | 7.60 kg |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Maksimaalne sisendvee temperatuur | 50 C |
| Maksimaalne voolumaht | 390 l/h |
| Net weight | 5.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 43 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1736.00 g |
| Plastic (No PET) | 434.00 g |
| Producer | Stanley Pressure Washer |
| Tare weight (kg) | 2.17 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Adjustable Spray Nozzle, Rotary Spray Nozzle, Foam Sprayer |
| Töörõhk (maks) | 110 bar |
| Võimsus | 1400 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Vooliku pikkus | 3 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











