Allview
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Net weight | 2.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Allview |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: allview, 24atc6300-h, telerid

