AMD Ryzen 5 9600X
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 73.00 mm |
| Net weight | 0.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 674 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 45 g |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Producer | AMD |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: amd ryzen 5 9600x, 100-100001405wof, amd, protsessorid

