AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 133.00 mm |
| Gross height (mm) | 71.00 mm |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Gross width (mm) | 132.00 mm |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 39.00 g |
| Producer | AMD |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: amd, 100-100000592box, protsessorid

