Anker Eufy | 6-Pack Large Capacity Dust Bags Compatible with C10/C20
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T291C000
- Saadavus: 5
-
22€
Anker Eufy | 6-Pack Large Capacity Dust Bags Compatible with C10/C20
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 288 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 47.52 g |
| Plastic (No PET) | 11.88 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | 6-Pack Large Capacity Dust Bags Compatible with C10/C20 |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Ühilduvad tooted | Compatible with eufy Robot Vacuum Auto-Empty C10 and C20 Omni Robot Vacuum |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: anker eufy 6-pack large capacity dust bags compatible with c10c20, t291c000, anker eufy, tolmuimejad


