Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni C20 | Wet&Dry | 7000 Pa | Gray
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T2280G11
- Saadavus: 5
-
564€
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni C20 | Wet&Dry | 7000 Pa | Gray
| All | |
| Äpid | Yes |
| Astmete andur | Yes |
| Automaatne naasmine baasasukohta | Yes |
| Dokkimisjaam | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 369.00 mm |
| Gross height (mm) | 487.00 mm |
| Gross weight | 18.08 kg |
| Gross width (mm) | 334.00 mm |
| Hariotsik | Yes |
| Harja tüüp | 1 main brush and 1 side brush |
| Imemisvõimsus | 7000 Pa |
| Interaktiivne kaart | Multi-floor Mapping |
| Isepuhastuv | Yes |
| Kontrolli tüüp | eufy APP |
| Kõrgus | 8.50 cm |
| Lasersensorite tehnoloogia | Yes |
| Muud funktsioonid | Auto Emptying Auto Washing Auto Drying Automatic Detangling Auto-Lifting Mop iPath Laser Customized Modes No-Go Zone |
| Net weight | 14.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3192.80 g |
| Plastic (No PET) | 798.20 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product family | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station |
| Producer product name | Omni C20 |
| Puhastamise tüüp | Wet and Dry |
| Remote control | Yes |
| Tare weight (kg) | 3.99 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Omni Station (with Dust Bag) Roller Brush Side Brush Dust Bin, and 2 Mop Pads, Quick Start Guide |
| Toote värv | Gray |
| Tüüp | Wet&Dry |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













