Anker Soundcore Earbuds with Dolby Audio | Liberty 5 | Bluetooth | In-Ear | Microphone | Navy blue | Noise canceling | Wireless
- TootjadAnker Soundcore
- Mudel: A3957G31
- Saadavus: 5
-
117€
Anker Soundcore Earbuds with Dolby Audio | Liberty 5 | Bluetooth | In-Ear | Microphone | Navy blue | Noise canceling | Wireless
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 59.00 mm |
| Gross height (mm) | 29.00 mm |
| Gross weight | 0.71 kg |
| Gross width (mm) | 57.00 mm |
| Kandmisviis | In-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | Yes |
| Näivtakistus | 17 |
| Net weight | 0.57 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1408 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| PET | 0.14 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Anker Soundcore |
| Producer product family | Earbuds with Dolby Audio |
| Producer product name | Liberty 5 |
| Sagedusvahemik | 20-40k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Toote värv | Navy blue |
| Traadita ühendus | Yes |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
| Wireless | Yes |






