Anker Soundcore | Headphones | Life Q30 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise canceling | Wireless | White
- TootjadAnker Soundcore
- Mudel: A3028323
- Saadavus: 5
-
96€
Anker Soundcore | Headphones | Life Q30 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise canceling | Wireless | White
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Multi-Point connection Transport mode Outdoor mode Indoor mode Ultra-soft protein leather earcups with memory foam padding for pressure-free comfort Battery Life: 40 hours with ANC and 60 hours without |
| Gross depth (mm) | 161.00 mm |
| Gross height (mm) | 186.00 mm |
| Gross weight | 0.464 kg |
| Gross width (mm) | 263.00 mm |
| Kandmisviis | Over-ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | Yes |
| Näivtakistus | 16 |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 219 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Producer | Anker Soundcore |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | Life Q30 |
| Tare weight (kg) | 0.201 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Värv | White |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
| Wireless | Yes |
Sildid: anker soundcore headphones life q30 bluetooth over-ear microphone noise canceling wireless white, a3028323, anker soundcore, korvaklapid




