Anker Soundcore | Portable Bluetooth Speaker | Select 2S | 20 W | Bluetooth | Black | Portable | Wireless connection
- TootjadAnker Soundcore
- Mudel: A3171011
- Saadavus: 5
-
56€
Anker Soundcore | Portable Bluetooth Speaker | Select 2S | 20 W | Bluetooth | Black | Portable | Wireless connection
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 196.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gross width (mm) | 86.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | TWS pairing Up to 16 hours of playtime Stylish and portable design |
| Net weight | 0.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1563 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Anker Soundcore |
| Producer product family | Portable Bluetooth Speaker |
| Producer product name | Select 2S |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Värv | Black |
| Veekindel | IPX7 |
| Võimsus | 20 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: anker soundcore portable bluetooth speaker select 2s 20 w bluetooth black portable wireless connection, a3171011, anker soundcore, kolarid





