Anker Soundcore | Portable Bluetooth Speaker | Select 4 Go | 5 W | Bluetooth | Blue | Portable | Wireless connection
- TootjadAnker Soundcore
- Mudel: A31X1031
- Saadavus: 5
-
37€
Anker Soundcore | Portable Bluetooth Speaker | Select 4 Go | 5 W | Bluetooth | Blue | Portable | Wireless connection
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 153.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross weight | 0.406 kg |
| Gross width (mm) | 89.50 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | TWS pairing Up to 20 hours of playtime Light weight & strap design |
| Net weight | 0.28 kg |
| Package content | USB-A to C Cable Quick Start Guide |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2381 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.1 g |
| Plastic (No PET) | 0.03 g |
| Producer | Anker Soundcore |
| Producer product family | Portable Bluetooth Speaker |
| Producer product name | Select 4 Go |
| Tare weight (kg) | 0.126 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Värv | Blue |
| Veekindel | IP67 |
| Võimsus | 5 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: anker soundcore portable bluetooth speaker select 4 go 5 w bluetooth blue portable wireless connection, a31x1031, anker soundcore, kolarid

