Anker Soundcore | Open-Ear Headphones | V20i | Bluetooth | Open-Ear | Microphone | Wireless | Black
- TootjadAnker Soundcore
- Mudel: A3876G11
- Saadavus: 5
-
50€
Anker Soundcore | Open-Ear Headphones | V20i | Bluetooth | Open-Ear | Microphone | Wireless | Black
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Adjustable Ear Hooks Open-ear rotatable design Powerful sound with 16mm drivers 4-Mic AI enhanced calls Customizable lights Battery Life: 8 hours single charge and 36 hours with charging case |
| Gross depth (mm) | 151.00 mm |
| Gross height (mm) | 39.00 mm |
| Gross weight | 0.087 kg |
| Gross width (mm) | 151.00 mm |
| Kandmisviis | Open-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1943 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7.36 g |
| Plastic (No PET) | 1.84 g |
| Producer | Anker Soundcore |
| Producer product family | Open-Ear Headphones |
| Producer product name | V20i |
| Resistance | IP55 |
| Seadme ühilduvus | Bluetooth |
| Tare weight (kg) | 0.009 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Charging case USB-C cable |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |
Sildid: anker soundcore open-ear headphones v20i bluetooth open-ear microphone wireless black, a3876g11, anker soundcore, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid



