AOC 24B3CF2 | 23.8 " | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
- TootjadAOC
- Mudel: 24B3CF2
- Saadavus: 5
-
128€
AOC 24B3CF2 | 23.8 " | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
| All | |
| Connectivity | USB-C, HDMI, USB-A |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 23.8 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 162.00 mm |
| Gross height (mm) | 519.00 mm |
| Gross weight | 7.04 kg |
| Gross width (mm) | 613.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 4.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1984.00 g |
| Plastic (No PET) | 496.00 g |
| Pööratav | No |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | AOC |
| Producer product name | 24B3CF2 |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | WLED |
| Tare weight (kg) | 2.48 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 65W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


















