AOC CU34E4CV | 34 " | VA | 21:9 | 120 Hz | 4 ms | 3440 x 1440 pixels | HDMI ports quantity 2 | Black
- TootjadAOC
- Mudel: CU34E4CV
- Saadavus: 5
-
331€
AOC CU34E4CV | 34 " | VA | 21:9 | 120 Hz | 4 ms | 3440 x 1440 pixels | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3440 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 34 " |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 525.00 mm |
| Gross weight | 13.64 kg |
| Gross width (mm) | 930.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 9.92 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 2976.00 g |
| Plastic (No PET) | 744.00 g |
| Producer | AOC |
| Producer product name | CU34E4CV |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | WLED backlight |
| Tare weight (kg) | 3.72 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




















