AOC 27B3CF2 | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 100 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 1
- TootjadAOC
- Mudel: 27B3CF2
- Saadavus: 5
-
146€
AOC 27B3CF2 | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 100 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1
| All | |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 820.00 mm |
| Gross height (mm) | 481.00 mm |
| Gross weight | 8.71 kg |
| Gross width (mm) | 162.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 5.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 650.00 g |
| Pööratav | No |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | AOC |
| Producer product name | 27B3CF2 |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 3.15 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 65W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aoc 27b3cf2 27 ips fhd 169 100 hz 4 ms 1920 x 1080 pixels 250 cdm hdmi ports quantity 1, 27b3cf2, aoc, monitorid













