APC Back-UPS 1600VA, 230V, AVR, IEC Sockets | Schneider Electric
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: BX1600MI
- Saadavus: 1
-
239€
APC Back-UPS 1600VA, 230V, AVR, IEC Sockets | Schneider Electric
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 11.30 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 10.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 88 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 4.30 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: apc back-ups 1600va, 230v, avr, iec sockets schneider electric, bx1600mi, schneider electric, ups




