APC Back UPS Pro BR 1200VA, Sinewave,8 Outlets, AVR, LCD interface | Schneider Electric
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: BR1200SI
- Saadavus: 1
-
479€
APC Back UPS Pro BR 1200VA, Sinewave,8 Outlets, AVR, LCD interface | Schneider Electric
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 368.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 13.35 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 11.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 75 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1320.00 g |
| Plastic (No PET) | 330.00 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Tare weight (kg) | 1.65 kg |
| TI weight (kg) | 2.68 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: apc back ups pro br 1200va, sinewave, 8 outlets, avr, lcd interface schneider electric, br1200si, schneider electric, ups




